Teamleider Transportplanning
- Heino
- Tijdelijk werk, uitzicht op vast
- 36 tot 50 uren per week
Jouw baan
Vacature Teamleider Transportplanning M/V
Als Teamleider Transport heb je een hoop verplichtingen en verantwoordelijkheden want je geeft operationeel leiding aan de planners en chauffeurs. Je verzorgt en coördineert het transport en de afronding van het logistieke proces.
En dat houdt concreet in:
- onderhoud contacten met (potentiële) opdrachtgevers
- prijsafspraken
- toezicht houden op correcte toepassing van documenten, vergunningen en rijtijdenbesluit
- je bent druk met de kosten, efficiency en optimalisering van de beladingsgraad
- analyseren en rapporteren van de rittenadministratie
- motiveert en ondersteunt de chauffeurs en planners
- het voeren van functioneringsgesprekken
Wie ben jij?
Je hebt al ervaring als transportplanner en wil graag een stap verder zetten in jouw loopbaan als transportplanner. Of je bent op 't moment al Teamleider, maar toe aan een andere omgeving.
Je weet goed jouw kennis en ervaring over te brengen naar de praktijk en kan daarin snel schakelen en prioriteiten stellen. Je bent bezit van de juiste vaardigheden om goed om te gaan met verschillende wensen van zowel klanten als medewerkers. Je bent ook bekend met transportsystemen zoals Transportmaster en Transics. Daarnaast beschik je over goed ontwikkelde communicatieve en leidinggevende vaardigheden. Je moet in staat zijn om functioneringsgesprekken te voeren met de chauffeurs en planners.
Dit vragen we van jou
- Fulltime beschikbaar
- MBO+/HBO werk- en denkniveau
- Ervaring als transportplanner
- Affiniteit met moderne systemen
- Kennis van regelgeving omtrent transport
- Goede beheersing Nederlands en Engels, Duits is een pre
Wat we jou bieden
- Een passend salaris op basis van ervaring
- Goede secundaire arbeidsvoorwaarden
- De mogelijkheid om echt invloed te hebben bij een groeiende organisatie
- Goeie pensioenregeling
- Mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen doormiddel van cursussen en opleidingen
Over het bedrijf
Dagelijks verzorgt Germo de distributie van diverse goederen door heel Nederland en het grensgebied van Duitsland en België. Zowel klanten als personeel hechten veel waarde aan betrouwbaarheid, persoonlijk contact en korte lijnen. Ze ontzorgen klanten met een logistieke totaaloplossing voor zowel internationaal transporten als voor (stedelijke) distributie.
- Heino
- Tijdelijk werk, uitzicht op vast
- 36 tot 50 uren per week