Projectplanner
- Lemelerveld
- Vaste banen
- 36 tot 40 uren per week
- Tussen €3500 en €4500 per maand
Wat we jou bieden
Méér dan leuk werk. Echte waardering
De mensen van Serco zijn het geheim van het succes. Zij houden van hun vak en zijn loyaal naar elkaar. Voor die inzet krijgen ze veel terug:
- Salaris van € 3.500,- tot € 4.500,- per maand, afhankelijk van jouw ervaring
- 28 vakantiedagen o.b.v. 40 uur per week
- Extra bonusdagen: tijdens de schoolvakanties elke vrijdag doorbetaald vrij, voor quality time met je partner of gezin (ca. 10 gratis dagen)
- Gratis sportabonnement bij de sportschool om de hoek, inclusief personal trainer
- Fietsplan
- Attenties op feestdagen én een cadeau op je verjaardag
- Onze accountants doen elk jaar jouw belastingaangifte, zo kost het jou geen tijd en haal je het maximale uit de aangifte
Dit vragen we van jou
Dit is een verantwoordelijke functie. Kun jij de volgende vier vinkjes met overtuiging zetten?
- Minimaal 3 jaar ervaring als projectplanner (hbo werk- en denkniveau)
- Softwaresystemen schrikken je niet af en je weet ze snel toe te passen
- Toegankelijk, samenwerkingsgericht mét een aanvoerdersmentaliteit
- Oplossingsgericht, nauwkeurig en besluitvaardig
Jouw baan
Ze groeien bij Sercodak .. en hoe! Daarom breiden zij de projectplanning uit naar een volwaardige fulltime baan!
Voor deze ‘nieuwe’ functie zoeken ze een zelfverzekerde en ondernemende planner m/v.
Je krijgt verantwoordelijkheid maar je staat er nooit alleen voor. Integendeel. Je werkt samen met fijne, vakkundige collega’s in de projectleiding en werkvoorbereiding. En niet te vergeten de specialisten ‘buiten’ die elke dag vertrouwen op jóuw planning. Jouw voorganger is doorgegroeid naar de functie van projectmanager. Dat betekent dat jij altijd terug kunt vallen op iemand die de materie als geen ander kent.
De projecten lopen uiteen van onderhoud tot grootschalige dakrenovatie en van inspecties tot (spoed)reparaties. Niet voor niets heeft Sercodak in Oost-Nederland een ijzersterke naam. Die reputatie is gebouwd door trotse mensen die hun vak verstaan. En daar kun wil jij onderdeel van worden.
Jouw functie
Elke week schuif je aan bij het projectteamoverleg met de uitvoerder, projectleider en werkvoorbereider. Jij vertaalt alle input naar strakke, realistische planningen voor de komende weken. Je stuurt bij waar nodig, verwerkt ad-hoc klussen en houdt overzicht als het tempo omhoog gaat.
Je blijft rustig waar anderen stressen. Je communiceert helder. En je bent niet bang voor digitalisering. We werken met moderne planningssoftware waarin AI een steeds grotere rol speelt. Jij denkt actief mee over hoe we dit slimmer inzetten. Niet volgen, maar vooruitkijken.
Klaar voor de volgende stap?
Dan maken we graag kennis met je. Solliciteer snel en wij nemen contact met je op.
Over het bedrijf
Sercodak in het kort
Een groeiende organisatie met echte dakmensen die werkt voor woningcorporaties, gemeenten, provincies en scholen. zij zijn sterk in dakrenovatie, beheer, onderhoud en inspecties. Met moderne materialen en eigen technieken. Maar het belangrijkste:Het is een club van doeners. Mensen die geloven in samenwerken, verbeteren en successen vieren. Een plek waar je niet alleen werkt, maar waar je bij wilt horen.
- Lemelerveld
- Vaste banen
- 36 tot 40 uren per week
- Tussen €3500 en €4500 per maand